The King of DeFi, YFI, Rushes Past Bitcoin to Hit $14,860; Will it Cross $15k?

Astronomiczne zyski YFI widzą go uderzając w nowy ATH 14.861 dolarów, zgodnie z rosnącą wartością zablokowaną w protokole Yearn.Finance, który uruchomił YFI skarbca, yVault dzisiaj.

Na początku tego tygodnia ludzie czekali na 1 YFI, który będzie równy 1 BTC.

A weekendu nawet tu nie ma, a już wartość YFI przewyższyła wartość Bitcoina. Jak powiedzieliśmy, to tylko kwestia czasu, zanim YFI trafi na Bitcoin’a 20.000$ przed BTC.

W tym tygodniu, podczas gdy największy cyfrowy aktywów z limitem rynkowym w wysokości 217,5 mld dolarów spadł w dół, łamiąc poziom 12.000 dolarów tylko do upadku do 11.650 dolarów.

YFI, który ma limit rynkowy w wysokości 440 mln dolarów, przesunął się w dokładnie przeciwnym kierunku. W miniony weekend YFI obracał około 4000 dolarów, a dziś przeskoczył o 40% do rekordowego poziomu 14 861 dolarów, jak w przypadku CoinGecko.

W momencie pisania, Bitcoin Future obracał około 11 830 dolarów, podczas gdy YFI siedzi zaledwie kilka centymetrów od 15 000 dolarów.

„Wyobraź sobie kupno Bitcoina miesiąc temu za 2 tys. dolarów i strzelanie do jego obecnej wartości 12 tys. dolarów“. Wszyscy zginęliby za tę okazję. Cóż, YFI właśnie to zrobiło“, zauważył inwestor Josh Rager.

Zamierzasz mnie posłuchać następnym razem? 1 $YFI > 1 #bitcoin.

– Arthur Hayes (@CryptoHayes) 20 sierpnia 2020 r.

W ostatnim miesiącu ta społeczność pokochała żeton DeFi, który zaczynał jako żeton o zerowej wartości i nie posiadał przedminy, osiągnął astronomiczne zwroty w wysokości 42,695%.

Jeszcze ciekawszy jest fakt, że ten wzrost wartości monety jest również odzwierciedleniem wzrostu platformy, Year.Finance, widać.

Łączna wartość zablokowana w tym protokole zarabiania pieniędzy jest również niebotyczna, zbliżając się do 700 milionów dolarów, z 9,3 milionów dolarów około miesiąc wstecz, jak na DeFi Pulse.

– yearn.finance (@iearnfinance) 20 sierpnia 2020 r.

Yearn.Finance uruchomił również sklepienie YFI, yVault dzisiaj, który w ciągu 5 godzin od wejścia na rynek, kupił z rynku 7.252 dolarów YFI wartości. Jednakże, zespół ostrzegł, „wysoce niezrównoważone APY 71,24% obecnie, nie oczekuj, że to się utrzyma“.

Te yVaults automatyzuje wszystkie możliwości, które generują dochód i zapewniają najwyższą dostępną wydajność – w świecie Defi, dochód jest osiągany poprzez dostarczenie aktywów na pożyczki, LP, lub strategii rolniczych.

Dodano nowe sklepienie dla YFI

Zastrzeżenia

– 0,5% opłata za wypłatę
– Nie ryzykuj swoich środków

yVault zainicjowany na bloku 10695309, zapewni pomiar APR przez następne 24 godziny pic.twitter.com/wgrOgU9w1G.

– yearn.finance (@iearnfinance) 20 sierpnia 2020 r.

YFI to symbol zarządzania Yearn.Finance, który zarządza wszystkimi opłatami generowanymi przez system. Nie jest on jednak potrzebny do osiągnięcia rentowności, podobnie jak YFI nie jest zarabiany poprzez zapewnienie płynności. Przy ograniczonej podaży 30.000 YFI, jak zdecydowała społeczność, „nie ma już YFI“.

Ten protokół DeFi pracuje również nad tokenizacją ubezpieczeń z nieformalnymi propozycjami podziału YFI na współczynnik 10:1.